Wskazówki prawne

© backaldrin International The Kornspitz Company GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść powyższej strony internetowej oraz jej szata graficzna są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie, także częściowe, jakichkolwiek treści wymaga uprzedniej pisemnej zgody backaldrin International The Kornspitz Company GmbH.

Rozpowszechnianie lub wykorzystywanie zamieszczonych tutaj tekstów lub zdjęć bez zgody właściciela może prowadzić do naruszenia praw dotyczących znaków towarowych, autorskich lub innych praw ochronnych powodując konsekwencje prawne, wynikające z przepisów prawa cywilnego i karnego. Zabrania się korzystającym ze strony wykorzystywania jakichkolwiek treści niniejszej strony do celów mogących spowodować naruszenie praw dotyczących znaków towarowych, autorskich lub innych praw ochronnych.

Niniejsza strona została wykonana z najwyższą starannością. Jej treść jest nieprzerwanie aktualizowana i sprawdzana. backaldrin International The Kornspitz Company GmbH nie przejmuje jednak odpowiedzialności za kompletność, poprawność i aktualność strony. To samo dotyczy stron osób trzecich połączonych z niniejszą stroną za pomocą linku.

Ochrona danych

Ujawniając swoje dane osobowe wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie tych informacji w ramach przepisów ustawy o ochronie danych (Data Protection Act). backaldrin the Kornspitz Company będzie wykorzystywać Twoje dane wyłącznie w celach marketingowych i obsługi klienta. Twoje dane będą traktowane jako poufne i nie będą ujawniane stronom trzecim.

Masz prawo do dostępu, zmiany czy usunięcia swoich danych w dowolnym czasie. Newsletter Backaldrin jest usługą darmową i bez żadnych zobowiązań. Możesz wypisać się z newslettera za pomocą jednego prostego kliknięcia myszką. Twój adres mailowy jest wykorzystywany wyłącznie do wysyłania naszych newsletterów. Nigdy nie ujawnimy Twojego adresu mailowego stronom trzecim i nie będziemy wysyłali reklam stron trzecich.

Ta strona wykorzystuje Google Analytics, internetowe narzędzie do analizy statystyk serwisów WWW udostępniane przez firmę Google Inc. (zwaną dalej „Google”). Google Analytics używa „cookies”, które są plikami tekstowymi przechowywanymi w Twoim komputerze w celu pomiaru Twojej interakcji z zawartością strony internetowej. Wygenerowane przez cookies informacje o tym, jak korzystasz z tej strony internetowej (w tym Twój adres IP), są przesyłane i przechowywane przez Google na serwerach w USA. Google będzie wykorzystywać te informacje do oceny Twojego użytkowania naszej strony, sporządzania raportów na temat aktywności strony dla administratorów witryny oraz do dostarczania innych usług związanych z aktywnością strony oraz korzystaniem z Internetu. Google może także przekazywać te informacje stronom trzecim, jeśli jest to wymagane prawem, lub gdy te strony trzecie przetwarzają informacje w imieniu Google. Google nie będzie łączyła Twojego adresu IP z żadnymi innymi danymi będącymi w jej posiadaniu.

Możesz odmówić korzystania z plików coookies wybierając odpowiednie ustawienia w Twojej przeglądarce. Zwróć jednak uwagę, że robiąc tak, możesz nie być w stanie używać wszystkich funkcji tej strony internetowej. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na przetwarzanie dotyczących Ciebie danych przez Google w sposób i w celach określonych powyżej.

Nasza strona korzysta z wtyczek społecznościowych („wtyczki”) udostępnianych przez serwis społecznościowy facebook.com („Facebook”) oraz przez youtube.com („YouTube”). Wtyczki można zidentyfikować po logo Facebook lub YouTube. Kiedy odwiedzasz jedną z naszych stron zawierających wtyczki społecznościowe, Twoja wyszukiwarka nawiązuje bezpośrednie połączenie z serwerami. Przykładowo Facebook bezpośrednio przekazuje zawartość wtyczki do Twojej wyszukiwarki i osadza na stronie internetowej. Osadzając wtyczki Facebook otrzymuje informację, że wszedłeś na odpowiednią podstronę naszej strony internetowej. Jeśli jesteś zalogowany do serwisu Facebook, Twoja wizyta może zostać przypisana do Twojego konta w serwisie. Jeśli skorzystasz z wtyczki np. klikając na „Lubię to!”, odpowiednia informacja jest przekazywana z Twojej wyszukiwarki bezpośrednio do serwisu Facebook, gdzie jest przechowywana. Aby uzyskać dalsze informacje na temat celu i zakresu zbierania danych oraz ich dalszego przetwarzania i wykorzystywania przez Facebook, jak również informacje dotyczące Twoich praw i opcji ustawień służących ochronie Twojej prywatności, zapoznaj się z polityką prywatności Facebook: www.facebook.com/policy. Jeśli nie chcesz aby Facebook zbierał informacje na Twój temat za pośrednictwem naszej strony internetowej, musisz się wylogować z serwisu przed odwiedzeniem naszej strony.

Jeśli masz dalsze pytania dotyczące ochrony danych, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że napiszesz do nas maila.